Harry Styles – ciekawostki z życia

Harry Styles – ciekawostki z życia

Harry Styles – ciekawostki z życia

Od 10 lat jest obecny na muzycznym rynku – Harry Styles! Jeszcze kilka lat temu wzbudzał zachwyt, jako członek zespołu One Direction, będąc obiektem westchnień nastoletnich fanek. Dziś jest dojrzałym muzykiem – działania pozamuzyczne, trasy koncertowe, nagrody, hity, do których komponuje muzykę i pisze teksty, podbijając listy przebojów i serca ludzi na całym świecie.

Harry Styles – muzyczna przygoda

26-latek, który od zawsze uwielbiał śpiewać. Jako dziecko był fanem Elvisa Presley’a. Mając 12 lat, wspólnie z kolegami, założył zespół, z którym wygrał konkurs „Bitwa Kapel”. Ten sukces utwierdził u niego przekonanie o muzycznej karierze. W 2010 roku, chcąc poznać profesjonalną opinię na temat swojego śpiewu, wziął udział w castingu do brytyjskiej wersji X Factora. Wykonał piosenkę „Isn’t she lovelyW dalszym etapie jurorzy zdecydowali się na połączenie sił Harrego wraz z innymi uczestnikami – przyszłymi członkami One Direction – w kategorii zespołów. Powstały boysband ostatecznie zajął trzecie miejsce.  

One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband 

Po sukcesie, odniesionym w X Factorze, kariera zespołu nabrała tempa – 5 wspólnych albumów, 4 światowe trasy koncertowe, nagrody i muzyczne nominacje oraz rzesza fanek! W 2016 boysband zawiesił działalność, a jego członkowie rozpoczęli solowe, muzyczne działania.

Harry Styles i jego kariera solowa

Rozpoczął jako chłopak z One Direction, dziś samodzielnie podbija muzyczny świat. 7 kwietnia 2017 był momentem, kiedy wystartowała jego solowa kariera. Tego dnia wypuścił swój debiutancki singiel „Sign of the times”, który zwiastował nadejście całego albumu. Piosenki, płyty, koncerty, nagrody – Harry Styles cały czas rozwija swoją karierę! „Adore you” czy „Watermelon sugar” to hity, które bez wątpienia będzie można usłyszeć na jego koncercie. Bilety na Harry Styles są dostępne tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/harry_styles. Co jeszcze warto wiedzieć o Harrym, przed pójściem na koncert?

Harry Styles – ciekawostki

 • Jako dziecko marzył o karierze piłkarza albo prawnika
 • Jako młody chłopak miał proste włosy, jego charakterystyczne loki pojawiły się dopiero po skończeniu podstawówki
 • Był najmłodszym członkiem zespołu i wymyślił nazwę One Direction
 • Ma na swoim ciele 67 tatuaży! Niektóre są zadedykowane mamie lub innym ważnym osobom, kolejne zostały zainspirowane wydarzeniami z jego życia, są też takie, które mają charakter ironicznych dowcipów
 • Ulubiony film: „To właśnie miłość”
 • Ulubiony tekst: „zachowaj resztę sprośna świnio”, pochodzący z filmu „Kevin sam w domu”
 • Ulubiona piosenka: „Shine on you crazy diamond” zespołuPink Floyd
 • Potrafi robić na drutach
 • Zagrał główną rolę w filmie Dunkierka (2017) Christophera Nolana
 • Jest ambasadorem marki Gucci
 • Boi się węży – cierpi na ofidiofobię
 • Jego majątek szacowany jest na, bagatela, 63 miliony funtów!

Akcesoria

Na oficjalnej stronie artysty, znajduje się przekierowanie do sklepu internetowego z gadżetami, które cieszą się popularnością wśród fanów. Niesłabnącym zainteresowaniem obdarzane są bluzy z tytułowym „treat people with kidness. Tym utworem artysta zachęcał do życzliwości wobec innych.

Okazuje się, jednak, że nie tylko oficjalny sklep internetowy, oferuje akcesoria związane z muzykiem – można kupić bluzy ze wzorami tatuażów Harrego! Zyskały one popularność w 2015 roku, kiedy w „The Late Late Show” James Corden wystąpił w swetrze z podobnym wzorem.

Natomiast ci, którym akcesoria związane z idolem nie wystarczają, mogą kupić świeczkę sojową, przypominającą zapach jego perfum. Podobno może palić się do 33 godzin!

Harry Style po rozpadzie One Direction nie zwolnił tempa. Fani w Polsce mieli mieć możliwość zobaczenia i usłyszenia jego talentu na żywo w maju 2020, jednak sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała te plany. Koncert został przełożony na 25 lutego 2021, co sam Harry opatrzył wpisem w mediach społecznościowych. Zachęca w nim do cierpliwości, zachowania bezpieczeństwa i traktowania innych z życzliwością. Uspokajamy fanów Harry Styles bilety wciąż są w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *