Top 5 fryzur, które są hitem tej jesieni – czas je poznać i wybrać coś dla siebie

Top 5 fryzur, które są hitem tej jesieni – czas je poznać i wybrać coś dla siebie

Top 5 fryzur, które są hitem tej jesieni – czas je poznać i wybrać coś dla siebie

Jesień w pełni, zatem to dobry moment, by poprawiać sobie humor i zrobić coś miłego dla siebie i tutaj mamy na myśli to, abyście zdecydowały się na nową fryzurę. W końcu nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak nowa fryzura i rzecz jasna nowe buty. Dziś przedstawimy Wam top 5 fryzur, które są hitem tej jesieni – czas je poznać i wybrać coś dla siebie.

Top 1: dyniowy zawrót głowy na długich włosach

Zapewne słyszeliście już o koloryzacji dyniowej. Trzeba przyznać, że ten kolor ma coś w sobie. Jest oryginalny, naturalny, a przy tym elegancki i stylowy. Co ważne pasuje też każdej kobiecie. Dlatego to dobry wybór. Najlepiej prezentuje się na długich włosach. W tym przypadku włosy powinny sięgać za łopatek. Końcówki powinny być bardzo równo obcięte. Z kolei przód powinien być lekko wycieniowany, ale tylko i wyłącznie na wysokości brody. Do tego warto, a nawet trzeba zdecydować się na grzywkę otwieraną jak książka, efekt wow gwarantowany. Problemem nie jest nawet to, że Wasze włosy są krótkie. W końcu można zdecydować się na przedłużenie czy zagęszczenie włosów. Można choćby postawić na przedłużanie włosów na mikroringi. Jest szybkie i tanie, a efekt może być naprawdę świetny. Rzecz jasna zarówno w przypadku koloryzacji jak i przedłużania czy zagęszczania włosów trzeba pamiętać o tym, jak ważne są umiejętności fryzjera. A to oznacza, że należy postawić na profesjonalny salon fryzjerski.

Top 2: prostota w klasycznym wydaniu

Wiele kobiet ma tak, że po obudzeniu się ich fryzura nie przypomina fryzury, lecz ptasie gniazdo, ale takie, które już opuściły ptaki. A więc jest źle i fryzura, o ile można ją nazwać fryzurę prezentuje się fatalnie. Bad hair day zdarza się, ale z drugiej strony nie można przecież cały czas chodzić w czapce z daszkiem. Na szczęście można zdecydować się na modną fryzurę, dzięki której już nie doświadczycie bad hair day. Otóż mamy tutaj na myśli proste cięcie, które jest klasyką w ponadczasowym i modnym wydaniu. Mamy tutaj na myśli fryzurę, gdzie włosy sięgają do brody i do tego są równiutko obcięte. Grzywka z kolej sięga nieco przed brwi i także jest równo obcięta. Taka fryzura jest bardzo modna, ale też uwydatnia rysy twarzy. Najlepiej prezentuje się na ciemnych włosach. Warto wtedy postawić na koloryzację w kolorze czekoladowym. Wiadomo, że włosy mogą się puszyć, ale my znamy dobry sposób, byście uniknęły bad hair day. W tym przypadku wystarczy tylko przed snem nałożyć na włosy odrobinę olejku arganowego. Jeżeli rano myjecie włosy, to zaraz po umyciu nałóżcie olejek, a potem przeczeszcie włosy grzebieniem i wysuszcie bez użycia dyfuzora.

Top 3: curly hair w lekkim wydaniu

Włosy kręcone znowu wracają do łask i są bardzo modne. Jeżeli więc Wasze włosy mają tendencję do lekkiego kręcenia się, to owy kręt możecie zwiększyć. Wystarczy tylko po umyciu włosów i nałożeniu odżywki ugniatać je i suszyć przy użyciu dyfuzora. A jeżeli chcecie dodać włosom jeszcze objętości, to postawcie na zagęszczanie włosów. Ringi do włosów muszą być oczywiście najwyższej jakości, podobnie zresztą jak włosy. Curly hair obłędnie prezentują się w wersji sombre.

Top 4: trwała

Trzeba przyznać, że czasem moda potrafi człowieka zaskoczyć. W wielu przypadkach zaskakuje bardzo negatywnie. Zatem, gdy pierwszy raz usłyszałyśmy, że modna będzie trwała, przypomniały nam się zdjęcie naszych mam z lat 90-tych, które taką trwałą nosiły i trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze. Na szczęście obecnie modna trwała wygląda już nieco inaczej i co ważne nie jest tak obciążająca dla włosów. Najlepiej ją wykonać na włosach o długości sięgającej lekko za ramię. Rzecz jasna czas też wybrać nowy kolor włosów. Dobrze sprawdzi się oczywiście kolor dyniowy, choć możecie też postawić na miodowe odcienie, albo też sombre będące połączeniem blondów, ocieni miodowego, rudości i brązu. Efekt przerośnie Wasze oczekiwania.

Top 5: włosy czesane wiatrem

Czasami mniej znaczy lepiej i nie trzeba specjalnych udziwnień, by prezentować się obłędnie. Mamy tutaj na myśli choćby włosy czesane wiatrem, które znowu są modne. Jednak tym razem modne są w wersji miodowej. Jak je wykonać? Wystarczy tylko wycieniować włosy na całej długości, a następnie pamiętać, by zaraz po umyciu suszyć je stosując dyfuzor. Po wysuszeniu wystarczy tylko użyć pudru podnoszącego u nasady. Przydadzą się też ringi, jeżeli chcecie zagęścić włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *