Jak wybrać najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej?

Jak wybrać najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej?

Jak wybrać najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej?

Podczas zakupu windy dla seniora warto wybrać sprawdzony model, którego użytkowanie będzie wygodne i bezpieczne. Ważna jest też możliwość uzyskania szybkiego i fachowego wsparcia w razie awarii. To wszystko możesz otrzymać, jeśli zamówisz u nas krzesełko Acorn Superglide 130. Dowiedz się, dlaczego ta jedna decyzja zapewni Ci radość i spokój przez wiele lat!

Angielskie krzesło schodowe Acorn to sprawdzone rozwiązanie

Niezawodne działanie, komfort użytkowania, intuicyjna obsługa oraz nowoczesny design to główne zalety najpopularniejszych krzesełek schodowych w Polsce. Krzesła Acorn dla seniorów podbiły też serca mieszkańców innych krajów, stając się prawdopodobnie najczęściej wybieranymi windami na schody na świecie. Na czym polega tajemnica globalnego sukcesu angielskiego producenta urządzeń dźwigowych? Odpowiedź jest prosta – sekretem popularności krzesełek Acorn jest ich wysoka jakość oraz częste wprowadzanie nowych, udoskonalonych modeli.

Acorn Superglide 130 to już czwarta wersja windy, którą mamy okazję montować w ciągu naszej ponad 10-letniej obecności na rynku. Jej poprzednikiem był model Acorn Superglide 120, do którego nie są już produkowane części. Jeśli nadal posiadasz go w swoim domu, skontaktuj się z nami, aby wymienić windę na nowszy model. Udoskonalenia to jednak nie wszystko. Równie istotna jest wysoka jakość oraz niezawodność urządzeń, których dowodem jest mała liczba reklamacji (w zeszłym roku odnotowaliśmy 0 reklamacji).

3 lata gwarancji na krzesła Acorn dla seniorów

Usterki zdarzają się nawet najlepszym, dlatego podczas zakupu krzesełka schodowego warto zwrócić uwagę na warunki dotyczące składania reklamacji. Firma Windy Schodowejako jedyna w Polsce sprzedaje nowoczesne krzesła Acorn Superglide 130 w ramach 3-letniej gwarancji. I to w standardzie! W ofercie nie ma żadnych kruczków. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci indywidualni, którzy będą pamiętać o regularnym serwisie i korzystaniu z krzesełka zgodnie z instrukcją. Kupując ruchome krzesło na schody w Windach Schodowych zyskujesz więc nie tylko wysokiej klasy urządzenie w atrakcyjnej cenie. Dostajesz znacznie więcej – gwarancję bezpieczeństwa i spokoju na długi czas.

Porządna winda schodowa Acorn z fachowym montażem

Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz profesjonalne doradztwo, dzięki któremu wybierzesz urządzenie spełniające Twoje potrzeby, oraz wsparcie w przeprowadzeniu odbioru technicznego. Oferujemy Ci także fachowy montaż krzesełka na schody Acorn dla osoby starszej, który realizujemy z wykorzystaniem standardowych i nietypowych metod. Możemy założyć urządzenie po lewej lub prawej stronie schodów oraz dociąć lub przedłużyć szynę jezdną windy pod długość Twoich schodów. Maksymalna długość toru wyznaczona przez producenta krzesła Acorn wynosi 6 metrów, lecz nasi specjaliści potrafią ją zwiększyć do 8 metrów. W niektórych przypadkach jesteśmy też w stanie przymocować szynę jezdną nie do stopni, lecz do ściany.

Jeżeli w Twoim domu szyna wystająca u dołu schodów mogłaby nachodzić na drzwi lub zakłócać swobodną komunikację, to zamontujemy szynę z zawiasem. Możemy też założyć krzesełko na schody Acorn dla osoby starszej na zewnątrz budynku. W takich sytuacjach do windy dołączamy specjalny pokrowiec chroniący urządzenie przed wilgocią. Możliwości zamontowania krzesełka schodowego jest wiele, dlatego chętnie korzystamy z naszej wiedzy oraz doświadczenia, by zaproponować Ci optymalne rozwiązanie.

Czy wybrałeś już najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o modelu Acorn Superglide 130 i bezpłatnie otrzymać kosztorys, skontaktuj się z firmą Windy Schodowe.

Zadzwoń do nas pod jeden z poniższych numerów:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002
lub wyślij e-mail na adres: [email protected]

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *