Sprzęt AGD, który ułatwi Ci życie!

Sprzęt AGD, który ułatwi Ci życie!

Sprzęt AGD, który ułatwi Ci życie!

Oszczędzaj swój cenny czas dla siebie i swoich bliskich. Poznaj produkty, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach.

Utrzymanie domu w czystości bywa czasochłonne. Szczególnym utrudnieniem jest posiadanie małych dzieci, których pomoc jest mało efektywna, a zdolności do brudzenia imponujące. Poniżej przedstawiamy kilka sprzętów, które warto mieć pod ręką, by porządki nie spędzały snu z powiek.

Odkurzacz automatyczny

Genialny wynalazek, który sprząta za Ciebie. Zamiast biegać z odkurzaczem możesz usiąść z kawą, pobawić się ze swoim maluchem lub wyjść na spacer. Niektóre urządzenia posiadają funkcję sterowania za pośrednictwem aplikacji w telefonie. Możesz też zaprogramować odkurzacz, by pracował, gdy Ty jesteś w pracy.

Mop parowy

Dzięki niemu umyjesz podłogi, wyczyścisz fugi, a nawet odświeżysz kanapę i fotele. Co ważne, nie używasz przy tym żadnych detergentów. Po umyciu podłogi od razu możesz puścić na nią czołgające się i liżące wszystko, co napotka niemowlę. Za pomocą odpowiednich końcówek wymiennych, umyjesz tym urządzeniem płytę kuchenki, piekarnik, a także kafelki na ścianie, czy okna.

Steamer do ubrań

Ulubiony sprzęt każdej pani domu, która nie cierpi prasować. Dzięki temu gadżetowi nie musisz spędzać godzin przy desce do prasowania, ani wstydzić się, że dziecko poszło do przedszkola w wygniecionej koszulce. W kilka chwil nadasz ubraniom schludny wygląd, a także odświeżysz np. po dłuższym pobycie w szafie. Steamer również działa na zasadzie wyrzucania gorącej pary, nie niszczy tkanin i jest bezpieczniejszy niż żelazko, szczególnie w obecności dziecka.

Nóż elektryczny

Doskonały gadżet do nowoczesnej kuchni. Dzięki niemu skrojenie bochenka chleba zajmuje chwilę. Jest to świetny produkt dla wszystkich miłośników chrupkiego pieczywa, a także tych, którzy pieką je sami w domu.

Gdzie kupować AGD?

Najwygodniej i najtaniej jest zamawiać na Allegro. Znajdziesz tu wszystkie z powyższych przedmiotów i wiele innych z zakresu AGD i RTV, łącznie z dużymi sprzętami typu pralki, lodówki, telewizory. Już teraz sprawdź aktualne oferty i znajdź ciekawe inspiracje, które pomogą Ci zaoszczędzić nieco czasu. Na Allegro możesz kupować bez dodatkowych opłat za dostawę, a także w systemie ratalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *