Rozmiar sukienki- jak dobrać?

Rozmiar sukienki- jak dobrać?

Rozmiar sukienki – jak dobrać?

Chcesz elegancko ubrać się na wieczorne wyjście ze znajomymi, jednak na co dzień nie chodzisz w sukienkach i masz problem z tym, jaki rozmiar będzie na Ciebie dobry? Przeczytaj nasz poradnik – został stworzony z myślą o Tobie!

Odpowiedni rozmiar sukienki – dlaczego jest taki ważny?

Ocena rozmiaru kreacji “na oko” nie wystarczy. Warto znać dokładnie swój rozmiar, gdyż jedynie wówczas można będzie kupować ubrania bez strachu o to, że będą za małe albo za duże. Choć i zdarza się też tak, że poszczególni producenci mają różną rozmiarówkę. Sukienki rozmiar 42 są znacznie mniejsze niż sukienki rozmiar 58. Te pierwsze jeszcze da się kupić w sieciówkach, jednak im większy rozmiar sukienki, tym jest on trudniej dostępny. Sukienki rozmiar 46 i wyżej najłatwiej dostać w sklepach z modą plus size.

Źle dobrany rozmiar sukienki, to nie tylko defekt wizualny. Chyba nikt nie lubi, gdy materiał nazbyt opina się na ciele i podkreśla każdą fałdkę tłuszczyku. Zbyt luźne kreacje też nie wyglądają dobrze – przypominają worek – w takiej stylizacji ciężko wyjść na uroczystą kolację z przyjaciółmi. Za duża i zbyt mała kreacja negatywnie wpływa także na psychikę. Źle się czujemy, gdy sukienka jest niedopasowana. Skrojone na miarę sukienki rozmiar 50 będą o wiele lepiej się prezentowały niż przyciasne sukienki w rozmiarze 54. Pamiętaj, nic na siłę – może i mniejszy rozmiar na metce wygląda bardziej zachęcająco, jednak najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie!

Sukienki plus size – gdzie je kupić?

Tak jak już zostało wspomniane na początku tego tekstu, w sklepach sieciowych marek dostępne są przeważnie jedynie sukienki do określonego rozmiaru. Panie noszące sukienki plus size mają zatem nie lada kłopot z wyborem idealnej kreacji. Na szczęście z pomocą w tym zakresie przychodzą sklepy internetowe. Ciekawa oferta produktowa znajduje się między innymi na stronie https://tono.sklep.pl/. Można także poszukać i innych sklepów z kreacjami w większych rozmiarach. Nie bój się eksperymentować. Jeżeli zamówisz sukienkę w sieci, a gdy przesyłka przyjdzie, okaże się, że rozmiar jest niewłaściwy, to masz dwa tygodnie na jej zwrot!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *