Wiszące szafki łazienkowe jako sposób na przemyślane zorganizowanie przestrzeni

Wiszące szafki łazienkowe jako sposób na przemyślane zorganizowanie przestrzeni

Wiszące szafki łazienkowe jako sposób na przemyślane zorganizowanie przestrzeni

Bardzo ważnym aspektem projektowania wnętrza łazienki jest zaplanowanie odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie. Akcesoria do higieny osobistej zajmują sporo przestrzeni, a jeśli pozostawimy je na widoku, pomieszczenie zacznie sprawiać wrażenie zagraconego. Jednym z godnych uwagi rozwiązań są szafki wiszące z kolekcji Ella od marki Roca. Z jednej strony pozwolą na wygodną organizację wyposażenia łazienki, z drugiej wzbogacą jej walory estetyczne. Moduły boczne dostępne w ramach tej kolekcji dają wiele możliwości zagospodarowania – od praktycznych szuflad na kosmetyki, po pojemny kosz cargo, w którym można schować np. czyste ręczniki lub zapasy papieru toaletowego.

Praktyczne rozwiązania do Twojej łazienki

Szafki łazienkowe wiszące z kolekcji Ella to funkcjonalne meble, przy pomocy których uda się stworzyć elegancką i bardzo praktyczną przestrzeń.  Jej podstawą jest szafka łazienkowa do kompletacji z blatem, dostępna w wersjach o szerokości 60, 80, 100 (z 2 szufladami) lub 120 cm (z 4 szufladami). Chcąc zmodyfikować nieco przestrzeń do przechowywania, do wersji 60 i 80 cm można dobrać moduł boczny o szerokości 40 cm.

Dostępne są 3 wersje modułu bocznego. Jeśli potrzebujemy dodatkowej szafki – model z drzwiami będzie najlepszym rozwiązaniem. Do przechowywania kosmetyków lub drobnych akcesoriów idealnie nada się wersja z dwiema szufladami. Jeżeli natomiast przyda się nieco miejsca na pranie czy tekstylia łazienkowe – do wyboru jest także model z koszem cargo. Jeden niewielki mebel, a wiele możliwości organizacji przestrzeni.

Poza produktami przeznaczonymi do kompletacji z blatem, wśród szafek łazienkowych wiszących z kolekcji Ella znajdziemy również kolumny w wersji slim – wysoką na 180 cm, lub niską, 70 centymetrową. Ich kluczową cechą jest nieduża głębokość – jedynie 12,6 cm – co pozwala na zaoszczędzenie sporej przestrzeni. Docenią to zwłaszcza posiadacze niedużych łazienek. Warto wspomnieć, że kolumny łazienkowe Ella to meble odwracalne. Decyzję o kierunku otwierania drzwi można podjąć podczas ich montażu.

Szafki z kolekcji Ella są wyposażone w metalowe szuflady o pełnym wysuwie. Zarówno drzwi jak i szuflady posiadają funkcję cichego domyku. Wysokość półek w kolumnach jest regulowana, łatwo więc je dopasować do swoich potrzeb.

Stwórz własną kompozycję z szafkami łazienkowymi wiszącymi z kolekcji Ella

Meble z kolekcji Ella cechują się prostą, nowoczesną stylistyką. Występują w kilku modnych kolorach – biały połysk, biały mat, perłowy mat, onyks mat i czarny mat. Dzięki temu bardzo łatwo można je dopasować do łazienek w różnych stylach.

Tworząc aranżację pomieszczenia z wykorzystaniem szafek Ella, warto przyjrzeć się umywalkom, toaletom i wannom z kolekcji Ona. Razem stworzą one funkcjonalną i oszczędną w formie, ale jednocześnie bardzo klimatyczną łazienkę. Warto dodać, że w ofercie firmy Roca znaleźć można zestawy umywalek z szafką – Uniki – złożone właśnie z szafek Ella oraz umywalek Ona. Występują one w bardzo wielu wariantach wielkości – od modeli compacto pasujących do najmniejszych łazienek, po duże zestawy z podwójną umywalką.

Twoja komfortowa przestrzeń

Produkty marki Roca są dowodem na to, że rzeczy estetyczne mogą być praktyczne i wygodne w użytkowaniu na co dzień. W to stwierdzenie wpisują się meble z kolekcji Ella – pozwalające stworzyć przyjazną przestrzeń, w której wszystko będzie poukładane i pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *