Batman - odkryj świat superbohatera z zestawami klocków

Batman - odkryj świat superbohatera z zestawami klocków

Batman – odkryj świat superbohatera z zestawami klocków

Gotham City nigdy nie śpi, a noce zawsze są najniebezpieczniejsze. W ciemnych uliczkach i parkach czają się groźni przestępcy, ale jest też on – Batman. Mściciel, mroczny rycerz i jeden z najpopularniejszych superbohaterów w historii komiksów. Pokochały go miliony dzieci, które teraz mają szanse wcielić się w obrońcę Gotham City, a do tego rozwinąć kreatywność i umiejętności manualne. A to wszystko dzięki serii LEGO® Batman!

Klocki LEGO® – zabawki nie muszą być nudne!

W ciągu ostatnich dwóch dekad superbohaterowie zdążyli wejść do polskiej kultury i na stałe zapisać się w dziecięcej wyobraźni. Pomogły w tym liczne filmy, seriale czy gry komputerowe, a także zabawki. W tej ostatniej kategorii niekwestionowanym liderem są klocki LEGO® – wychowało się na nich już kilka pokoleń dzieci, które pokochały produkty duńskiej firmy za ogromny wybór zestawów, radość z zabawy i możliwość składania wszystkiego, na co tylko ma się ochotę. Zresztą to nie koniec zalet, bo klocki LEGO® łączą przyjemne z pożytecznym. Okazuje się, że zabawa nimi rozwija wyobraźnię i uczy dziecko kreatywności, co ma kluczowe znaczenie dla jego rozwoju. Dodatkowo składanie klocków to doskonała okazja do pracy nad zdolnościami manualnymi, które mogą przydać się w przyszłości. Klocki LEGO® to najlepszy dowód na to, że zabawki nie muszą być nudne!

Batman – coś dla młodych fanów superbohaterów

Duńska firma słynie z licznych tematycznych serii klocków opartych na popularnych franczyzach popkulturowych. Budzą one duże zainteresowanie wśród dzieci, które zyskują szansę na samodzielnie składanie zestawów zawierających postacie z ich ulubionych filmów i gier. Dotyczy to też Batmana, który stał się bohaterem całej serii zestawów będących idealnym prezentem dla młodych, ale też nieco starszych fanów obrońcy Gotham. Jeśli chodzi o klocki LEGO® Batman, umożliwiają one stworzenie popularnych miejsc i pojazdów kojarzonych z Batmanem. Do większości zestawów są też dołączone minifigurki, które pozwalają na odgrywanie scen i wcielanie się w wybranych bohaterów. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o ikoniczne postacie takie jak Batman, zawsze stawia na jakość – wszystkie zestawy zebrane w tej serii zawierają ciekawe elementy i idealnie nadają się do budowania własnej kolekcji klocków. Albo po prostu jako gadżet, który świetnie prezentuje się na półce!

Najciekawsze zestawy LEGO® Batman – co wybrać na prezent?

W ramach serii LEGO® Batman duńska firma przygotowała szereg interesujących propozycji. Część to klasyczne zestawy zawierające miniaturowe pojazdy czy budowle z dołączonymi minifigurkami, inne zaś to prawdziwe, złożone dzieła sztuki. Oto najciekawsze zestawy LEGO® Batman, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych fanów mrocznego rycerza!

Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-zagadką

Zestaw LEGO® Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-zagadką jest idealny na start przygody z superbohaterskimi klockami. Znajdują się w nim minifigurki samego Batmana, a także Alfreda, Kobiety-Kot, komisarza Gordona, Driftera oraz przerażającego złoczyńcy, Człowieka-Zagadki. Ale największą atrakcją jest sama jaskinia Batmana. Siedziba superbohatera została wyposażona w system monitoringu, narzędzia do ratowania świata i motocykl, dzięki któremu obrońca Gotham może wygodnie dotrzeć w każdą część miasta. Zestaw nawiązuje do najnowszego, kinowego „Batmana” – uważni widzowie zauważą, że minifigurki z wyglądu przypominają postacie z filmu.

Batmobil Tumbler

Jednym z najbardziej ikonicznych symboli Batmana jest Batmobil – charakterystyczny, ciężko uzbrojony pojazd, który towarzyszy superbohaterowi w walce ze złoczyńcami. Zestaw LEGO® Batman Batmobil Tumbler stanowi replikę pojazdu. Dzięki użyciu specjalnych klocków po złożeniu zestawu Batmobilem można jeździć, co na pewno sprawi dużo dobrej zabawy młodym miłośnikom motoryzacji. Do zestawy dołączono minifigurki Batmana i Jokera oraz specjalną tabliczkę, na której opisano szczegóły techniczne pojazdu. Batmobil to obowiązkowy zestaw dla każdego fana Batmana!

Portret Jokera

Joker to najbardziej znany przeciwnik Batmana. Pojawił się w kilku filmach, a teraz ma okazję stanąć na twoim biurku – i to dosłownie. Jednym z zestawów w popularnej serii LEGO® Brick Sketches jest Portret Jokera. To niewielka, kompaktowa zabawka składająca jedynie ze 170 elementów. To niewiele, ale jej celem nie jest zabawa, a ładny wygląd. Portret Jokera ma świetnie prezentować się na biurku i półce, przypominając o najgroźniejszym antagoniście, z jakim zmierzył się Batman.

Seria LEGO® Batman – podsumowanie

Seria LEGO® Batman cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników duńskich klocków. Nie ma co się dziwić – firma LEGO® przygotowała bardzo ciekawe zestawy, które wpasują się w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ci ostatni docenią portrety postaci z uniwersum Batmana oraz realistyczne repliki pojazdów, podczas gdy najmłodsi będą świetnie się bawić bardziej klasycznymi zestawami. A przecież to właśnie zabawa jest najważniejsza w świecie LEGO®!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *