Jakie klocki lego warto wybrać na prezent

Jakie klocki lego warto wybrać na prezent

Jakie klocki lego warto wybrać na prezent?

Klocki Lego mają wielu miłośników. Od dorosłych, aż po dzieci- każdy kiedyś chociaż raz miał okazję sprawdzić, czym są te klocki i docenić pomysłowość projektantów. Dziś Lego produkuje wiele różnych wersji swoich zabawek, więc dzieci mają w czym wybierać. Budowanie z klocków wymyślonych konstrukcji, czy postępowanie zgodnie z instrukcją? Każda z tych opcji to gwarancja świetnej zabawy i uśmiechu u małego budowniczego. Lego Ninjago zestawy mogą być używane w pojedynkę lub wykorzystywane podczas zabawy kilku osób. Do wyboru mamy kilkanaście tematów przewodnich, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zestawy Lego Ninjago – co to jest?

Lego Ninjago zestawy nawiązują do serialu animowanego pod tym samym tytułem. Dzielni wojownicy walczą przeciwko czarnym charakterom, którzy chcą zniszczyć świat. Amerykańsko-duńska produkcja powstała właśnie na podstawie wymyślonych wcześniej zabawek i miała swoją premierę w 2011 roku. W Polsce początkowo nadawany na antenie TeleTOON+, później TV4, TV6, a następnie na Cartoon Network. Serial był nominowany do nagrody Kids Choice Awards jako najlepsza kreskówka w 2016 roku, jednak przegrał z popularnym wówczas SpongeBob Kanciastoporty. Zabawki mają swoje odzwierciedlenie w grach na Nintendo DS i w serii zabawek z dzielnymi wojownikami i ich przeciwnikami.

Zestawy Lego Ninjago umożliwiają dziecku budowanie ciekawych konstrukcji jak Klasztor Spinjitzu czy Świątynia Bezkresnego Morza, gdzie można ogrywać samemu lub z przyjaciółmi role bohaterów i ich przygód znanych z telewizyjnych odcinków.

Jakie zestawy Lego Ninjago cieszą się największą popularnością?

Bez wątpienia Lego Ninjago zestawy rozbudzają wyobraźnie i zapewniają rozrywkę na długie godziny. Uczą także zdolności przestrzennego planowania i konstruowania według instrukcji. Maluch może również utrwalić sobie pojęcia dobra i zła i wybrania odpowiedniej strony.

Najpopularniejsze zestawy Lego Ninjago:

  • Lego Ninjago Turniej Żywiołów
  • Lego Ninjago Dżunglowy Smok
  • Lego Ninjago Kruszarka skał
  • Lego Ninjago Latający samochód ninja

W skład zestawu wchodzą minifigurki z bohaterami serialu. Jest to Kai, czyli Smoczy Mistrz, mistrza Spinjitzu Cole, mistrzyni Spinjitzu Nya i inne postacie znane z bajki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *