Nowoczesny sprzęt dla piekarni i cukierni

fot. ibis.net.pl

Nowoczesny sprzęt dla piekarni i cukierni

Piekarnie, cukiernie, pizzerie, restauracje, bary szybkiej obsługi, sklepy spożywcze – to tylko niektóre z firm, które prowadząc działalność w branży spożywczej i gastronomicznej – potrzebują do tego profesjonalnego sprzętu: od specjalistycznych maszyn i systemów (np. nowoczesnych pieców i miesiarek do ciasta czy linii do produkcji chleba) przez różne urządzenia (ubijaczki, wałkownice, dzielarki, zmywarki itp.) po funkcjonalne akcesoria. Istotna jest również możliwość korzystania z profesjonalnych i niezawodnych usług serwisowych.

Oferta kompleksowa

Urządzenia piekarniczo-cukiernicze to szeroki asortyment różnego rodzaju sprzętu, niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania każdej piekarni czy cukierni – niezależnie od zakresu prowadzonej przez nie działalności.

Profesjonalne urządzenia, takie jak np. miesiarki do ciasta, są w stanie “przerobić” zarówno niewielkie, jak i duże ilości ciast wszelkiego rodzaju – od typowych, takich jak chlebowe, po skomplikowane i wymagające ciasta typu cukierniczego. 

Podobnie piece piekarniczo-cukiernicze można z łatwością dopasować do konkretnych potrzeb – większych piekarni i zakładów produkcji cukierniczej, jak i niewielkich, rodzinnych piekarni, cukierni czy sklepów spożywczych, które coraz częściej oferują swoim klientom pieczywo wypiekane bezpośrednio oraz produkty z ciasta, serwowane na gorąco.

Kompleksową ofertę maszyn i urządzeń piekarniczo-cukierniczych oferuje firma IBIS, jeden z liderów polskiego rynku producentów sprzętu dla branży piekarniczej i pokrewnych. Ibis to wieloletnie doświadczenie, połączone z innowacyjnym podejściem do technologii wytwarzania ciast.

Marka zdobyła sobie zaufanie klientów w Polsce, w Europie, w Azji i w krajach Bliskiego Wschodu. Stały rozwój, sukcesywne wprowadzanie nowych i funkcjonalnych rozwiązań zwiększających efektywność produkcji pieczywa i posiadane doświadczenie – pozwalają zespołowi Ibis rozumieć potrzeby branży i odpowiadać na nie.

Firma posiada liczącą tysiące metrów kwadratowych halę produkcyjną, z nowoczesnym zapleczem i rozwiniętym parkiem maszynowym. Doskonałe warunki techniczne, doświadczony zespół projektantów i fachowców pozwalają rozwijać ofertę i dostosowywać ją do realnych potrzeb obsługiwanego rynku.

Sprzęt uniwersalny i specjalistyczny

Ibis oferuje najpopularniejsze maszyny i urządzenia, konieczne w pracy piekarni i innych zakładów. Są to przede wszystkim piece piekarniczo-cukiernicze (elektryczne) oraz wsadowe termoolejowe czy też piece wózkowe termoolejowe, miesiarki do ciasta, komory garownicze, wywrotnice dzież i ubijaczki planetarne, jak i sprzęt bardziej “wyspecjalizowany” w produkcji różnego typu ciast.

Warto tu wymienić m.in. kompleksowe linie chlebowe (w skład których wchodzą: wagodzielarka, zaokrąglarka stożkowa, międzygarownie i wydłużarki), wałkownice, rogalikarki, smażalniki do pączków, maszyny do kremów, dzielarki hydrauliczne, dzielarko-zaokrąglarki, krajalnice do chleba, młynki do bułki tartej czy też  zmywarki tunelowe.

Ibis zapewnia także dostęp do wszelkiego rodzaju akcesoriów i części zamiennych. Oferta obejmuje sprzęt nowy i używany, a także profesjonalne usługi serwisowe.

fot. ibis.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *