Odmładzanie kwasem hialuronowym

Odmładzanie kwasem hialuronowym

Odmładzanie kwasem hialuronowym

Jeśli myślisz o doskonałym zabiegu, który będzie miał działanie anti-aging czas przyjrzeć się dokładniej procedurom wypełniania kwasem hialuronowym. To substancja, która nawilża, dodaje objętości, przywraca jędrność skórze, słowem sprawia, że skóra wygląda młodziej, piękniej i zdrowiej. Jeśli szukasz zabiegu odmładzającego – to właśnie będzie jedno z lepszych rozwiązań. Poznaj zalety zabiegów z kwasem hialuronowym!

Czym jest kwas hialuronowy?

Jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie, odpowiedzialna m.in. za odpowiednie nawilżenie tkanek (doskonale wiąże duże ilości wody). Z tego względu wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego są niezwykle bezpieczne. Kwas hialuronowy wpływa również na objętość i sprężystość skóry. Gdy zaczyna go ubywać w naszym organizmie m.in. skóra staje się wiotka, poszarzała, mniej elastyczna. W takich przypadkach warto zastanowić się nad zabiegiem w gabinecie.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy można stosować w wielu przypadkach. Doskonale sprawdza się m.in. przy wypełnieniu bruzd nosowo-wargowych (czyli zagłębieniach w skórze, widocznych na obszarze od skrzydełek nosa, aż do kącików ust). Stosuje się go również przy tzw. zmarszczkach palacza (występujących nad górną wargą) oraz na obszarze doliny łez (czyli zagłębieniach pod okiem).

Więcej na temat wypełniania kwasem hialuronowym przeczytasz tutaj: https://www.preibisz.com/zabiegi/wypelniacze-kwas-hialuronowy/

Modelowanie kwasem hialuronowym

Ale to nie wszystko! Substancja ta także doskonale modeluje określone części twarzy. Bardzo popularnym zabiegiem jest zastosowanie kwasu hialuronowego w celu korekty nosa. To doskonała alternatywa do operacji plastycznych nosa – tak naprawdę wystarczy jeden zabieg w gabinecie, aby optycznie zmienić jego kształt (poprawić grzbiet, usunąć nierówności lub inne niedoskonałości). Kwas hialuronowy z powodzeniem stosowany jest również przy zabiegach wolumetrycznych twarzy. W takich przypadkach substancja ta pozwala przywrócić młodzieńczy owal twarzy, wymodelować kontury lub skorygować określone części twarzy. W efekcie kwas hialuronowy pomoże zaokrąglić policzki czy wyostrzyć linię żuchwy. To również doskonały preparat służący do korekcji i uwydatnienia kształtu ust.

Na piękną skórę

Kwas hialuronowy jest również wykorzystywany w celu poprawy ogólnej kondycji skóry. Poprzez swoje właściwości usprawnia proces wiązania wody w skórze, zatem po zabiegu staje się ona bardziej sprężysta i jędrna. Wygląda młodziej, zdrowiej, staje się bardziej promienna, po prostu nabiera blasku! Zauważamy, iż poprawia się jej ogólny stan.

Kwas hialuronowy na dłonie

Wypełnianie kwasem hialuronowym jest również popularne na skórze dłoni. Substancję tą podaje się w celu odmłodzenia rąk. Po zabiegu skóra rąk staje się widocznie nawilżona i wygładzona. Następuje redukcja bruzd i zagłębień, naczynka oraz ścięgna stają się mniej widoczne. Pamiętajmy, że na postarzenie skóry dłoni ma wpływ m.in. ekspozycja na promienie słoneczne. Dlatego, aby efekt zabiegu utrzymywał się długo, i aby nie dopuścić do powstawania kolejnych zmian, należy również na dłonie stosować kremy z wysokim filtrem ochronnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *