Rodzaje henny do brwi

Rodzaje henny do brwi

Rodzaje henny do brwi

Henna do brwi to sposób na naturalny, ale trwały makijaż. Wiele kobiet wybiera ją w celu skrócenia czasu poświęconego na makijaż lub podkreślenia swojego piękna niezależnie od pory dnia i nocy. Odpowiednio wypielęgnowane brwi pozwalają wydobyć głębię spojrzenia i pokazać to, co w kobiecie najpiękniejsze. Odpowiednio dobrana henna będzie nie tylko zdobiła twarz, ale i pielęgnowała włoski i skórę wokół brwi.

Henna w wielu kolorach

Niezwykle ważny jest dobór właściwego koloru henny do brwi. Zbyt ciemna lub zbyt jasna, a także niedopasowana do karnacji, może nadać kobiecie sztucznego lub przesadnie wyrazistego/mdłego wyglądu. Korzystając z bogatej oferty sklepów do pielęgnacji oprawy oczu, zapewnienie odpowiedniej kolorystyki nie powinno być problemem. Dobrej jakości hennę można nabyć tutaj. Sklep oferuje produkty w kolorach od jasnego brązu po głęboką czerń. 

Rodzaje henny

Henna proszkowa

Henna do brwi w wydaniu proszkowym jest niezwykle wydajna i świetnie kryjąca. Można ją kupić w kolorze brązowym, grafitowym lub czarnym, a jego samodzielne używanie można porównać do zabiegu w salonie. Jest dobrej jakości i silnie barwi. Z tego względu jest cenionym produktem do koloryzowania brwi i rzęs, ale warto go używać w rękawicach ochronnych. Uwaga – niektóre wersje henny proszkowej przeznaczone są wyłącznie do używania w salonach.

Henna RefectoCil

Wygodę użytkowania poprawia henna do brwi w tubce. Intensywne, pełne blasku kolory utrzymują się do sześciu tygodni. Producent Refectocil oferuje również aktywatory henny, wspierające rezultat koloryzacji oraz pasty do rozjaśniania brwi, które można użyć na kilka sposobów:

  • w celu przygotowania włosków pod dalszą koloryzację,
  • w celu zmiany struktury siwego włosa,
  • w celu dopasowania odcienia brwi do rozjaśnionych włosów na głowie.

BrowXenna

Produkty BrowXenna to fiolki przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego. Znajdą swoje miejsce w salonach kosmetycznych. Barwią nie tylko włoski, ale i skórę, dając efekt tatuowania. Na uwagę zasługuje fakt, że henna do brwi tej firmy dostępna jest w aż dwunastu odcieniach. Naturalne składniki wzmacniają brew i regulują jej pierwotny kształt.

Henna żelowa Apraise

Henna do brwi Apraise została również stworzona z myślą o gabinetach kosmetycznych. Profesjonalny produkt jest przetestowany zarówno dermatologicznie, jak okulistycznie. Jest bezpieczny, ale skuteczny. Zapewnia wytrzymałą i głęboką koloryzację, która dodatkowo nadaje połysku i odżywia włos. Zastosowana technologia w połączeniu z bogatą kremową bazą henny wnikają w trzon włosa. Jest odporna na ścieranie i mycie – przez około osiem tygodni. Trwałość zależy od ilości wydzielanego przez skórę sebum.

Lash Brow – drogeria internetowa dla pasjonatek makijażu

Wszystkie powyższe artykuły do koloryzacji brwi można nabyć w internetowym sklepie Lash Brow. Poza henną firma oferuje szeroki asortyment innych środków do pielęgnacji brwi: odżywki, pomady, mydło do stylizacji, kredki i farbki oraz odpowiednie pędzelki, a także pęsety i narzędzia do depilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *