Spodnie typu dzwony - ponadczasowy hit

Spodnie typu dzwony - ponadczasowy hit

Spodnie typu dzwony – ponadczasowy hit

Nie da się przejść dzisiaj obojętnie wobec spodni, które zdawałoby się, że całkowicie odeszły już w zapomnienie. Dzwony – bo o nich mowa – wzbudzają tyle samo zachwytów, co kontrowersji. Tym razem raczej nie uda im się wyprzeć dopasowanych i wygodnych rurek, ale z powodzeniem mogą uzupełniać Twoją szafę, wnosząc do niej powiew świeżości.

Kultowe dzwony swoją popularność zyskały w latach 70-tych, a dwie dekady później zaliczyły wielki come back. Od końca lat 90-tych zdaje się, że świat o nich zapomniał – aż do teraz, kiedy to odzież w fasonie bootcut można oglądać już nie tylko na starych zdjęciach czy teledyskach, ale też sklepowych wystawach. Polska marka https://plnylala.pl/również proponuje swoim klientom ten ciekawy krój, udowadniając, że panie o różnych typach sylwetki mogą wyglądać świetnie w spodniach z szerokimi nogawkami.

Dlaczego dzwony ciągle wracają?

To dobre pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet, głównie tych, sceptycznie nastawionych do spodni z nogawkami rozszerzającymi się ku dołowi. Spieszymy z odpowiedzią! Okazuje się, że dobrze uszyte bootcut świetnie eksponują walory sylwetki, maskując ewentualne mankamenty czy dysproporcje. Dopasowane w biodrach, rozszerzające się od kolan w dół – problem masywnych łydek rozwiązany definitywnie! Ale to nie wszystko. Jeżeli zdecydujesz się na spodnie o przedłużanym fasonie, to sprytnie ukryjesz pod nogawkami buty na koturnie lub wysokim obcasie, a to doda Ci spektakularnie kilku(nastu) centymetrów! Nogi do nieba? W ten sposób uda Ci się to osiągnąć.

Jakie dzwony dziś są modne?

Moda wraca niczym bumerang, ale zawsze niesie za sobą zmiany. Modne dzisiaj dzwony mają długość 7/8, a nawet 3/4. W innej odsłonie mogą mieć całkiem szerokie nogawki, które już w udach pozostawiają luz. Zdobione przetarciami, dziurami i wystającymi nitkami wyglądają nonszalancko, zapewniając Ci maksymalną swobodę ruchów.

Spodnie dzwony powróciły i po raz kolejny sporo namieszały w modzie. Koniecznie wypróbuj ten fason, jeśli nie miałaś z nim wcześniej do czynienia albo wróć do niego po latach. Na pewno będziesz zadowolona z efektów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *